ThetaHealing; bir bilinçaltı dönüşüm tekniğidir.
Theta, beynimizin çalışırken kullandığı dalga boylarından biridir. Oldukça sakin bir hal olan bu beyin dalgası, uykudan önceki veya uykudan yeni kalktığınız anlardaki beyin dalgasıdır. İşte, bilinçaltını ancak ve sadece theta frekansında değiştirebilirsiniz. Tüm dinlerde uykudan önce yapılan ibadete önem verilmesi bu sebepledir. Yüce Yaradan’a en yakın olduğumuz hal’dir.
Bilinçaltınızda bulunan kayıtlar sizin tüm duygularınızı, tüm deneyimlerinizi ve yaşamınızda aldığınız tüm kararları etkiler.
Thetahealing tekniği ile sizi bloke eden, hayatınızı kısıtlayan tüm inançlarınız dönüştürülür. Bu şekilde de sadece ruhsal değil; fiziksel bir iyileşme de yaşayabilirsiniz elbette…
Bilinçaltımız, çekim yasası ile beraber çalışır. Çekim yasası da, kişileri ve olayları kendimize çektiğimizi söyler. Çekim yasası, aynı yer çekimi yasası gibi, değişmez bir kanundur. Bilinçaltınızda ne varsa onu kendinize çekersiniz.
• Para kötülüklerin kaynağıdır.
• Su içsem yarıyor.
• Asla mutlu olamayacağım.
Bilinçaltınızda bunlar gibi negatif inançlara sahipseniz eğer, hiç bir zaman yeterli paraya sahip olamayacak; ne yaparsanız yapın fazla kilolarınızdan kurtulamayacak; sizi mutlu edecek kişi ve olayları kendinize çekemeyeceksiniz.
Bilinçaltınızda bulunan inançları kinesyoloji(kas testi) ile doğrularız. Bilinçli zihnimizle fark edemediğiniz pek çok inanç kas testi ile bulunabilir. Bu inanç kalıplarını yenileri ile değiştirdikten sonra, tekrar kas testi yaparak değişip değişmediğini kontrol ederiz. Theta Healing seansından veya eğitiminden sonra geçireceğiniz iki uyku döngüsünden sonra yaşamınızda pek çok değişikliği fark edebilirsiniz. Belki de “kader” zannettiğiniz, sadece sizin bilinçaltınızda, sizi sınırlayan inançlarınızdır.
Kas testi ile bir deneme yapın:
Önce bir bardak suyunuzu için, sonra kuzeye dönerek ayakta durun. Kendinizi serbest bırakın. “Evet” deyin, öne doğru gitmeniz gerekir, “Hayır” deyince de arkaya. Başlayın şimdi, önce gözlerinizi kapatın ve sonra cümleleri tekrar edin.
• Ben başarılıyım.
• Kendimi olduğum gibi seviyorum.
• Para beni sever.
• Ben parayı severim.
• Ben iyi bir anneyim/babayım.
• Ben iyi bir evladım.
• Ben değerliyim.
• Hayat güzeldir.
• Sevilmeye layığım.
Cevabınız “evet” ise bedeniniz öne doğru eğilir, “hayır” ise geriye doğru gider. Bakalım “evet” zannettiğiniz neler aslında “hayır”?
Kas testi kendi farkındalığınızı artırmak için çok güzel bir yöntemdir. Çünkü bilinçaltınızda gördüğünüz bazı kayıtlar sizi şaşkınlığa sürükleyecektir. Bunu görmek her zaman çok etkileyicidir. Sonra da bu kayıtları ThetaHealing tekniği ile sizi ruhsal olarak besleyecek, daha iyiye ve daha güzele götürecek düşünce kalıpları ile değiştiririz.
Bu seminer sonunda katılımcılar hem kendilerine hem de başkalarına seans yapmayı öğrenecek ve hem de uluslararası Think Institute of Knowledge kurumunun ThetaHealing Basic DNA sertifikasına sahip olacaklardır.

Etkileşimde kalın

Eğitimlerimizden ve yeni gelişmelerden haberdar olmak ve aklınıza takılan konularda bize ulaşmak için Trio Akademi ile etkileşimde kalın.