Samsun’da doğdum. Samsun Anadolu Lisesi’ndeki orta ve lise eğitimimden sonra Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldum. 25 yıldır Antalya’da serbest eczacılık yapmaktayım.

Doğal olana olan ilgim nedeniyle, çeşitli enerji ve şifa çalışmalarıyla çok genç yaşımda tanışma fırsatım oldu. Aromaterapi ve fitoterapiye fakültede başlayan ilgim, son 3 yılda Homeopati ve Bach Çiçekleri Terapisinin eklenmesiyle çeşitlendi.

Sarkaç ise canım annemin hediyesi muazzam bir bilgi… Kardeşlerimle beraber sarkaca sorular soran küçücük çocuklardık biz…

Enerji çalışmaları ile ilk tanışmam ise üniversite dönemine denk gelir. “Ra Bilgileri”ni okuyup yorumlamaya çalışan, hayatın anlamını sorgulayan gençler olarak sanıyorum her geçen gün arayışım artmış. Şu anda ise Theta Healing eğitmeni ve terapistiyim.

Web sayfamızda duyurularını bulabileceğiniz ThetaHealing®, Sarkaç, Bach Çiçekleri Terapisi, Frekans, Çakralar ve Homeopati-Acil durum eğitimleri veriyorum, Aromaterapi atölyeleri düzenliyorum.

Şimdi Trio Akademi olarak Zihin-Beden-Ruh sağlığınız için, heybemde biriktirdiğim bilgileri paylaşma zamanı… Yolu şifadan geçenlerle buluşmak üzere bütünün ve bizim hayrımıza olsun…

Homeopat Ecz. Özlem M. Çölkesen
Trio Akademi Kurucusu, Bach Çiçekleri Terapisi Kitabının Yazarı

Aldığım Eğitimler

Etkileşimde kalın

Eğitimlerimizden ve yeni gelişmelerden haberdar olmak ve aklınıza takılan konularda bize ulaşmak için Trio Akademi ile etkileşimde kalın.